Nie ma nic gorszego niż bycie w niesamowitej formie, ale wciąż niezadowolonym z własnego ciała. Może masz bardziej intensywną rutynę kardiochirurgiczną niż biegacz maratonu, a może potrafisz unieść więcej wagi niż wszyscy faceci na siłowni, ale wciąż masz do czynienia z upartymi kieszeniami z tłuszczu, które nie pójdą.

Na nowy rok - powiedz "do widzenia" temu grubasowi, który chce zostać. Zaoszczędź 10% na wszystkich zabiegach usuwania tkanki tłuszczowej zakupionych do 29 stycznia 2016 roku. Wybierz jeden z następujących najnowocześniejszych, wyszczuplających zabiegów na ciało: UltraShape UltraShape wykorzystuje skoncentrowane ultradźwięki do selektywnego, natychmiastowego niszczenia komórek tłuszczowych. UltraShape działa najlepiej dla osób, które ćwiczą i dobrze się odżywiają.

W sierpniu dodaliśmy UltraShape do naszego pakietu zabiegów z zakresu modelowania sylwetki i usuwania tłuszczu. UltraShape wykorzystuje przełomową technologię, która umożliwia skoncentrowane, pulsujące ultradźwięki do selektywnego niszczenia komórek tłuszczowych. Jako pierwszy i jedyny dostawca usług medycznych w Portland, który oferuje UltraShape, nasz lokalny oddział ABC, KATU News, przeprowadził wywiad z dr Douglasem Keyem na temat działania tego zabiegu.

Postęp technologiczny, badania naukowe i ostatnie zatwierdzenia FDA zaowocowały najnowszymi zabiegami w naszym pakiecie usług. Niedawny odcinek Today Show - "Chirurgia plastyczna bez noża to najnowszy trend" - obejmował kilka ostatnich przełomów. Nasze najnowsze nieinwazyjne zabiegi transformacji ciała i leczenia przeciwstarzeniowego zostały wyróżnione poniżej.