Wiosna jest tuż za rogiem, a wraz z nią wezwanie do porzucenia dżinsów i rajstop na rzecz sukienek i krótkich spodenek. Czujesz się trochę mniej pewnie niż zwykle zakładając wiosenne ubrania z zeszłego roku? Nie jesteś sama. W Key Laser Institute of Portland, nasi specjaliści oferują szeroki wachlarz zabiegów, które pomogą Ci poczuć się wspaniale, eksponując swoje nogi.

Pożegnaj się z cellulitem

Dla niezliczonych kobiet (i mężczyzn) pewność siebie, która pozwala im z dumą nosić szorty, jest często tłumiona przez niechciany, niepochlebny cellulit. Powodowany przez nagromadzenie tłuszczu pomiędzy kolagenowymi komorami tkanki pod skórą, cellulit może tworzyć grudkowato wyglądającą skórę na biodrach, udach i pośladkach. Być może jeszcze bardziej frustrujący od wyglądu jest jego uporczywy charakter - cellulit jest trudny do usunięcia wyłącznie poprzez ćwiczenia i dietę. W tym właśnie miejscu z pomocą przychodzi Cellfina.

Cellfina jest pierwszym zabiegiem zatwierdzonym przez FDA, który pozwala pozbyć się uporczywych dołeczków cellulitowych na okres do trzech lat. Podczas zabiegu, aplikator jest używany do chwytania na obszar zabiegowy, a następnie podawany jest miejscowy lek odrętwiający do obszaru zabiegowego. Po znieczuleniu, małe urządzenie wielkości igły jest wprowadzane przez skórę w pobliżu każdego dołeczka cellulitowego. Następnie urządzenie rozcina ograniczające pasma kolagenowe, uwalniając w ten sposób napięcie pomiędzy poszczególnymi przedziałami i umożliwiając wygładzenie dołeczków. Co najlepsze, ponieważ zabieg ten jest tylko minimalnie inwazyjny, wiele pacjentek może wrócić do pracy w ciągu kilku dni i cieszyć się nowo wygładzoną skórą w ciągu kilku tygodni.

Wybierz Fraxel, aby wygładzić rozstępy

A co z rozstępami?

Dla wielu innych pacjentów rozstępy mogą być niechcianym elementem odwracającym uwagę od gładkich i jędrnych nóg. Spowodowane przyrostem wagi, wzrostem mięśni lub nawet ciążą, rozstępy mogą być bardzo widoczne, ponieważ przechodzą z różowych lub czerwonych linii w białe lub srebrne blizny. Podczas gdy niektóre z nich mogą zniknąć, większość pozostaje na swoim miejscu, chyba że zostanie poddana leczeniu. W ostatnich latach zabiegi laserowe z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera Fraxel stały się popularnym i skutecznym rozwiązaniem.

Podobnie jak inne terapie laserowe, Fraxel opiera się na ukierunkowanej energii świetlnej, która stymuluje produkcję kolagenu głęboko w warstwach skóry. Pozwala to na odmłodzenie skóry od wewnątrz, zastępując tkankę bliznowatą pozostałą po rozstępach zdrowymi, nowymi komórkami i tkanką łączną. Aby uzyskać najlepsze wyniki, nasz specjalista w dziedzinie laserów z Portland zaleca poddanie się co najmniej trzem sesjom zabiegowym w odstępie od trzech do czterech tygodni pomiędzy kolejnymi wizytami.

Napinanie luźnej skóry za pomocą ThermiTight

Chociaż dieta i ćwiczenia są filarami niezbędnymi do osiągnięcia szczupłej sylwetki, czasami nie są wystarczające. Nadmiar skóry pozostały po miesiącach ciężkiej pracy nad zrzuceniem wagi może sprawić, że pacjenci nie będą mogli cieszyć się piękną sylwetką, nad którą pracowali. Podczas gdy tradycyjna chirurgia jest jedną z opcji, coraz więcej pacjentów sięga po nieinwazyjne rozwiązania w celu napinania luźnej skóry. W Key Laser Institute odkryliśmy, że ThermiTight jest doskonałą i skuteczną alternatywą.

Urządzenie ThermiTight, opracowane przez naszego dr Douglasa Key, wykorzystuje energię cieplną o częstotliwości radiowej do stymulowania wytwarzania kolagenu w głębi skóry. Wynikająca z tego produkcja tego ważnego białka pomaga napiąć skórę od wewnątrz, tworząc ostatecznie gładszą skórę na powierzchni. Ponieważ zabieg wyzwala naturalną produkcję kolagenu przez organizm, pacjenci cieszą się rezultatami, które ulegają poprawie w ciągu kilku miesięcy po zabiegu. W połączeniu z regularną rutyną ćwiczeń, ThermiTight jest dla pacjentów doskonałym sposobem na ujędrnienie nóg i zwiększenie pewności siebie.