Na nowy rok - powiedz "do widzenia" temu grubasowi, który chce zostać. Zaoszczędź 10% na wszystkich zabiegach usuwania tkanki tłuszczowej zakupionych do 29 stycznia 2016 roku. Wybierz jeden z następujących najnowocześniejszych, wyszczuplających zabiegów na ciało: UltraShape UltraShape wykorzystuje skoncentrowane ultradźwięki do selektywnego, natychmiastowego niszczenia komórek tłuszczowych. UltraShape działa najlepiej dla osób, które ćwiczą i dobrze się odżywiają.

Użyj nauki, aby wyeliminować wybrzuszenie. Wiosenne wydanie New You Magazine daje czytelnikom chude na usuwanie tłuszczu bez operacji. Nowa generacja fat busters są tutaj i ludzie korzystają z ich możliwości odchudzania. W Key Laser jesteśmy na czele technologii, które pomagają Ci wyglądać i czuć się najlepiej jak potrafisz.

Codziennie spotykamy się z pacjentami, którzy pytają "jak pozbyć się tłuszczu"? Wskazują na swój żołądek lub chwytają za boki i lamentują nad miłosnymi rączkami, blatami babeczek lub tłuszczem biustonosza. Próbowali niezliczonej ilości diet, prowadzą aktywne życie i wciąż pozostaje im ten uparty tłuszcz. Dr. Key Demonstruje Niechirurgiczne Pękanie Tłuszczu

Kiedy jesteś na diecie, liczby są ważne. Śledzisz liczby na skali, liczysz liczbę kalorii w tym ciasteczku, możesz mieć obsesję na punkcie numeru rozmiaru tej pary chudych dżinsów, które chcesz założyć. Nie jesteś sam. Miliony Amerykanów oglądają te liczby

Jesteśmy naprawdę podekscytowani, że możemy zaoferować nową, nieinwazyjną opcję w walce z niechcianym tłuszczem. Vanquish to łatwa, bezbolesna opcja leczenia, która pozwala wyeliminować duże obszary tłuszczu z brzucha, boków i pleców. Zarezerwuj swoją konsultację Laser Key dla Vanquish. Vanquish selektywnie dostarcza fale o częstotliwości radiowej do komórek tłuszczowych rozgrzewając je.