Czy potrafisz znaleźć idealny sposób na pozbycie się uporczywego tłuszczu w problematycznych miejscach bez operacji? Dzięki postępowi w medycynie estetycznej, istnieje wiele sposobów na osiągnięcie wymarzonej sylwetki bez chodzenia pod nóż. W Key Laser Institute, dermatolog z certyfikatem zarządu oferuje wiele zabiegów, które pozwolą Ci uzyskać zgrabną i smukłą sylwetkę bez żadnych przestojów.

CoolSculpting

CoolSculpting, który szybko stał się domową nazwą w dziedzinie estetyki, jest wierny swojej nazwie. Wymraża tłuszcz podczas wygodnej sesji zabiegowej, podczas której wielu pacjentów czyta, ogląda filmy lub nadrabia zaległości w poczcie elektronicznej, jednocześnie eliminując uporczywe wybrzuszenia tłuszczu.

Cellfina

Wraz z uporczywym tłuszczem możesz mieć również do czynienia z niechcianymi dołeczkami, znanymi lepiej jako cellulit. Zaawansowany zabieg Cellfina pomaga pacjentom podnieść i napiąć skórę na udach, pośladkach i nogach, aby uzyskać gładką fakturę skóry oraz znaczną redukcję cellulitu.

SculpSure

Ten zaawansowany zabieg modelujący sylwetkę wykorzystuje światło do leczenia tych uciążliwych obszarów, których dotychczasowe zabiegi modelujące sylwetkę nie są w stanie dotknąć. W ciągu zaledwie 25 minut SculpSure może pomóc Ci stracić tłuszcz i centymetry na brzuchu, udach i pośladkach bez operacji, rekonwalescencji i przestojów.

Vanquish i Vanquish Flex

Ten przełomowy zabieg wykracza poza ramy nieinwazyjnego leczenia. Vanquish i Vanquish Flex to terapie bezkontaktowe, dostarczające wielobiegunową częstotliwość radiową do komórek tłuszczowych bez przegrzewania skóry, tkanek czy organów. Pomaga pacjentom stracić tłuszcz i centymetry na brzuchu, ramionach, udach, pośladkach i nogach. Doprowadza do śmierci komórek tłuszczowych, a następnie usuwa je poprzez naturalne procesy płukania i filtrowania organizmu....