Prawdopodobnie słyszeliście Państwo wiele o wypełniaczach do twarzy i ich zdolności do zapewnienia naturalnych rezultatów i młodzieńczej cery. Jednak innym z naszych najbardziej pożądanych zabiegów jest transfer naturalnego tłuszczu pacjenta w zagłębienia i puste przestrzenie na twarzy. Transfer tłuszczu z twarzy stał się szeroko stosowaną alternatywą dla wypełniaczy skórnych ze względu na jego zdolność do ponownego konturowania twarzy do pożądanego rezultatu bez syntetycznych preparatów.

Kobiety i mężczyźni mają tendencję do utraty pełności twarzy wraz z wiekiem. Policzki zaczynają się spłaszczać, a pod oczami pojawiają się zagłębienia. Te niedoskonałości wynikają z przerzedzenia warstw tłuszczu pod skórą, utraty tkanki kostnej i grawitacji. Aby rozwiązać ten problem, dermatolog z certyfikatem oferuje autologiczny transfer tłuszczu. Proces ten obejmuje pobranie komórek tłuszczowych z miejsc dawczych, takich jak tyłek, brzuch lub uda i przeszczepienie ich w puste przestrzenie twarzy poprzez wstrzyknięcie, aby przywrócić linię szczęki, objętość policzków i zlikwidować zagłębienia pod oczami.

Wypróbowana i sprawdzona metoda leczenia

Chociaż autologiczny transfer tłuszczu może brzmieć rewolucyjnie, praktyka ta nie jest nowa. Chirurdzy od dziesięcioleci stosują transfer tłuszczu do regeneracji skóry, rekonstrukcji uszkodzonych twarzy i przeszczepów skóry. To, co stało się przełomowe, to możliwość leczenia konkretnych obszarów twarzy i rąk za pomocą iniekcji z cienkimi igłami.

Transfer tłuszczu do twarzy jest cudem precyzyjnej korekcji. Niewiele osób jest zadowolonych z tego, jak ich twarze starzeją się z upływem czasu. Chcą zachować swoje piękno twarzy, starzejąc się z gracją, bez drastycznej zmiany w wyglądzie.

Powtarzalność

Zaletą tego zabiegu jest to, że dr Key wykorzystuje tkanki pobrane z miejsc dawczych na Twoim ciele. Oznacza to, że nie ma żadnych sztucznych produktów ani ryzyka odrzucenia. Najbardziej zauważalnym efektem ubocznym jest pewne zaczerwienienie przez kilka dni. Możesz mieć powtarzane sesje zabiegowe, aż osiągniemy pożądany rezultat.

Transfer tłuszczu do twarzy przynosi bardziej długotrwałe korzyści niż wypełniacze dermalne, ponieważ Twoja krew odżywia komórki tłuszczowe dawcy. Przeniesione komórki tłuszczowe będą rosnąć i rozwijać się w nowym miejscu do tego stopnia, że będą reagować nawet na wahania wagi.

W końcu naturalny proces starzenia się organizmu ponownie zbierze swoje żniwo - nawyki związane ze stylem życia lub środowisko - tworząc zmarszczki i zwiotczałe tkanki. Ale nie martw się. Możesz powracać na uzupełniające transfery tłuszczu tak często, jak chcesz.

Naturalne zalety

Aby uzyskać optymalne rezultaty, które utrzymują się przez dłuższy czas, można przeprowadzić transfer tłuszczu do twarzy jednocześnie z zabiegiem z użyciem osocza bogatopłytkowego. Takie połączenie zapewni wystarczające ukrwienie przeszczepionej tkanki. Ponieważ płytki krwi zawierają komórki macierzyste, będą one stymulować produkcję kolagenu i elastyny, co zapewni wsparcie strukturalne i naprężenie skóry.

Czas na zmiany

Przyszłość to wybór procedur, które pomogą Ci zachować piękno bez konieczności chodzenia pod nóż.