Nadmierna ekspozycja na słońce, starzenie się i uwarunkowania genetyczne mogą wpływać na Twoją skórę, powodując jej ścieńczenie, zwiotczenie lub zapadnięcie się w wyraźne fałdy. Ale to nie wszystkie złe wiadomości. Istnieją kosmetyczne możliwości rozwiązania problemu zwiotczałej skóry, a w tym artykule proponujemy kilka z nich.

Czy można odwrócić proces wiotczenia skóry?

Z wiekiem organizm produkuje mniej kolagenu i elastyny - dwóch istotnych białek, które zapewniają skórze kontur i wsparcie. Ta utrata struktury skóry prowadzi do utraty jędrności i zwiotczenia skóry. Chociaż naturalny proces starzenia będzie postępował, można radykalnie zmniejszyć obwisłą skórę, stosując następujące oferowane zabiegi.

Terapia CO2 DOT

TerapiaCO2 DOT to potężne narzędzie w naszym arsenale zabiegów ujędrniających skórę. Ta terapia laserowa stymuluje produkcję kolagenu, zapewniając długotrwałe korzyści. Obejmuje ona stymulujący kolagen zabieg wstępny, po którym następuje laser, a następnie aplikacja osocza bogatopłytkowego. Zapewnia resurfacing skóry, regenerację kolagenu i stałą poprawę wyglądu skóry przez okres od sześciu do dziewięciu miesięcy.

ThermiSmooth

ThermiSmooth to delikatna energia o częstotliwości radiowej, która wygładza i napina zwiotczałą skórę. Doskonale sprawdza się w trudnych do leczenia obszarach, takich jak policzki, usta, oczy i dekolt. Stymuluje regenerację kolagenu, aby zbudować strukturę skóry i zapewnić jej młodzieńczą powierzchnię.

Ultherapy

Ten nowy, nieinwazyjny zabieg poprawiający wygląd skóry szyi, twarzy i dekoltu wykorzystuje energię mikroimpulsów ultradźwiękowych, aby dotrzeć w głąb warstw skóry. Ultherapy stymuluje produkcję kolagenu w celu optymalnej naprawy skóry, działając jak nieinwazyjny lifting twarzy, aby podnieść i napiąć skórę twarzy.

INFINI

INFINI wprowadza zaawansowaną technologię do skóry właściwej poprzez izolowane mikroigły, które nie uszkadzają powierzchni skóry. Podgrzewanie leżącej pod skórą tkanki do wyższych temperatur stymuluje naturalne mechanizmy lecznicze organizmu, powodując koagulację kolagenu. W miarę koagulacji kolagen ulega odwodnieniu, wymuszając natychmiastowe obkurczenie. Nowe, bardziej aktywne włókna kolagenu i elastyny zastępują luźne włókna, aby lepiej wspierać strukturę i elastyczność skóry.

Wypełniacze skórne

Kiedy wiotkość skóry pojawia się na takich obszarach jak policzki, podbródek i usta, wypełniacze skór ne zastępują utraconą objętość, aby wypełnić zagłębienia i zmniejszyć drobne linie i zmarszczki.

Botox

Gdy zmarszczki i linie mimiczne tworzą się na czole, brwiach lub wokół oczu z powodu powtarzających się ruchów mięśni, najlepszym niechirurgicznym środkiem jest Botox. Ten popularny zabieg kosmetyczny przeszedł szeroko zakrojone badania, które pozwoliły ocenić jego zdolność do bezpiecznego usuwania zmarszczek mimicznych spowodowanych ruchami mięśni, a rezultaty utrzymują się od czterech do sześciu miesięcy.

Wyglądaj naturalnie odświeżona

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat odwracania obwisłej skóry za pomocą naszych zabiegów ujędrniających, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem certyfikowanych ekspertów. Oferujemy wiele zabiegów kosmetycznych, które sprawią, że będziesz wyglądać jak najlepiej.